Українці судяться з Росією за Сульсену

сульсенаКомпанія «Амальгама Люкс» судиться з російським виробниками, які використовують слово «сульсена» в назвах їхньої продукції. Дана компанія відома в Україні, передусім улюбленим пенсіонерами кремом для рук в «вінтажних» скляних пляшках а-ля радянські, а також шампунем від лупи і пастою «Сульсена», теж вихідцем з СРСР. Цією подією компанія «Амальгама Люкс» ознаменувала свій вихід на російський ринок

На думку відповідачів, російської компанії «Мірролла» і аптечної мережі «Неофарм», таким тривіальним способом українська компанія планує очистити російський ринок від основних конкурентів. Зокрема позивач наполягає, щоб вищевказана компанія припинила використовувати на упаковках з шампунями, милом і пастою слово «сульсен», як окремо так і в словосполученнях, на території Російської федерації. Також український виробник наполягає на вилученні з обороту і знищенні вже наявної продукції.

Раніше компанія «Амальгама Люкс» отримала в Роспатенте всю необхідну документацію. Представник цієї організації прокоментував ситуацію, що створилася в такий спосіб: реєстрація слова «сульсена», як товарного знака було цілком обґрунтовано, однак компанія «Амальгама Люкс» не вправі заборонити російським компаніям вказувати сульсен як компонент складу на етикетках продукції, оскільки це суперечить російському законодавству. Йдеться про закон «Про захист прав споживача», що зобов'язує виробника вказувати всі компоненти складу реалізованої продукції.

Тим часом генеральний директор компанії-відповідача «Мірролла» Гайк Аракелян, повідомив журналістам, що, незважаючи на патент, ніяких виняткових прав у «Амальгама Люкс» на сульсену немає, оскільки даний препарат ще в 1962 році був розроблений радянськими вченими і випускався на семи заводах в СРСР. Крім того і «сульсена» (як позначення пасти) і «сульсен» входять в російський реєстр лікарських засобів.

Хто ж у підсумку виявиться «прав» залежатиме не від правди як такої, а від спритності адвокатів та фінансової спроможності обох компаній. А Ваш погляд на речі завжди можна відобразити у коментарях.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Натуральні шампуні стали нав'язливою ідеєю для багатьох покупців. Природно виробники поспішають наповнити полиці магазинів «натуральним» товаром. І звичайно, кожен виробник позиціонує свій товар як самий натуральний шампунь. Ці «...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика