10 000 доларів за заплутане волосся

волоссяЖителька Портленда - Дженніфер Фейхи - подала в суд на популярну американську мережу супермаркетів Walmart після покупки і використання нею шампуню в місцевому магазині. Як виявилося, після застосування шампуню марки Equate її заплутане волосся було просто неможливо розчесати, в підсумку шикарні довгі локони довелося відрізати.

Жінка стверджує, що з дитинства відпускала волосся, які на момент нещасного випадку досягали довжини трохи нижче спини. Через жахливої якості шампуню її волосся швидко сплутались до такого стану, що єдиним виходом із ситуації було відрізати більшу частину і зробити коротку зачіску.

Як говориться в заяви позивача, вона купила шампунь «Equate Everyday Clean Dandruff Shampoo» в місцевому Walmart, а 8 жовтня під час першого миття волосся цим шампунем на стадії нанесення засобу на шкіру голову її довге волосся сплутались в один клубок в перші секунди.

Це далеко не перший випадок, коли американки судяться з виробниками шампунів. Але даний розгляд, напевно, стане одним з найгучніших справ подібного роду, так як магазини дуже популярні в США. Швидше за все, справу вирішать «полюбовно», навіть без судового розгляду, так як мультімілліардной корпорації і виробникові цієї серії шампунів - компанії Vi-Jon - не потрібна широка розголос цього випадку.

Адвокат Вільям Болл, що захищає інтереси Фейхи в суді, стверджує, що жінці довелося вирізати вузлики і розплутувати свої заплутане волосся годинами, щоб привести в нормальний стан свою шевелюру хоча б частково. Решта волосся не змогли «врятувати» навіть перукарі, тому волосся довелося відрізати. У підсумку, з декількох футів доглянутого волосся залишилося всього 4 дюйма пошкодженого волосся. Зараз З0-річна Дженніфер, незважаючи на стильну коротку стрижку, все одно невтішна, і, очевидно, тільки значна грошова компенсацію здатна її втішити.

І хоча незалежні експерти ще поки не закінчили аналіз складу нещасливого шампуню, Дженніфер впевнена, що «правда на її боці» і вона виграє справу. Вона має намір отримати компенсацію в розмірі $ 10,000 «за минулі, поточні та майбутні фізичні і психологічні страждання, біль, приниження, хвилювання, сором, а також на покриття процедури відновлення колишньої довжини волосся штучним шляхом». До того ж Дженніфер стверджує, що вже витратила частину зарплати на те, щоб привести свої заплутане волосся в «людський вигляд».

Незважаючи на розголос цієї справи в пресі, в мережі супермаркетів Walmart все також можна придбати шампуні Equate в економних пляшках за вигідною ціною $ 3.44.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Досить часто в складі косметичних засобів для волосся зустрічається силікон. Відносно недавно з'явилися косметичні засоби, як правило, у формі спрею, які так і називаються «силікон для волосся», або «рідкий силікон для волосся». Разом з...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика