Шампунь 911 Цибулевий

Шампунь 911 ЦибулевийЛікувальний шампунь 911 Цибулевий можна купити в аптеках за досить невисоку вартість, хоча це більше обумовлено маленьким для шампуню об'ємом флакона — 150 мл. Він випускається російською компанією «Твінс Тек», яка створює не тільки косметичні, але й парафармацевтичні продукти.

Що обіцяє виробник

Цибулевий шампунь 911 покликаний вирішувати проблеми випадіння волосся і облисіння. Він сприяє нормалізації обмінних процесів, зміцненню й харчуванню волосяних цибулин, відновленню пошкодженого волосся. Натуральні екстракти, що входять до складу шампуню, живлять, знімають сухість, запобігають ламкості волосся. Шампунь м'яко очищує, не порушуючи природний баланс, і забезпечує волоссю здоровий блиск.

Досить багатообіцяюче! Але оцінимо склад інгредієнтів.

Склад: 

склад шампуню 911 Цибулевий

 

 

Миюча складова шампуню

Все як завжди: основний очищувач — лауретсульфат натрію — аніонний ПАР, що є недорогим компонентом і зустрічається практично у всіх шампунях категорії мас-маркет. Пом'якшують його жорстку дію більш м'які очисники: кокамідопропілбетаїн, лаурілсаркозінат натрію, кокоамфоацетат натрію.

Рослинні компоненти

У середині складу список екстрактів рослин, а очолює їх — екстракт цибулі, на який і посилається виробник як на основний компонент, який бореться з випадінням волосся.

Компоненти для догляду за волоссям

В принципі, цими компонентами повинні виступати саме рослинні компоненти, яким виробник приписує певні властивості. Але так як рослинні екстракти не можуть повною мірою забезпечувати покладені на них зобов'язання (і виробник це знає), тому в складі ми бачимо синтетичні добавки, які і створюють ті самі ефекти.

Консерванти

В даному огляді варто звернути увагу і на консерванти. Цілком зрозуміло, що при наявності в складі натуральних екстрактів, консерванти повинні бути в достатній кількості. У складі шампуню 911 використані сильнодіючі синтетичні консерванти METHILCHLOROISOTHIAZOLINONE (AND) METHYLISOTHIAZOLINONE. Вони є небезпечними, і в Європі вже відходять від їх застосування. Нам залишається тільки сподіватися, що ці консерванти не перевищують допустиму норму в нашому Цибулевому шампуні.

Висновки

Завдяки дії декількох м'яких соПАРів, шампунь м'яко очистить ваше волосся. Але такий склад не підійде жирному волоссю, так як він не впорається з ними. Що стосується лікувального ефекту шампуню, то ймовірність, приписаних йому властивостей, є невисокою або навіть нульовою. Чому?

По-перше, небажано витримувати на волоссі шампунь більше однієї хвилини, так як ПАРи та інші добавки, а в даному складі ще й небезпечні консерванти, можуть негативно вплинути на волосся і шкіру голови. І, незважаючи на те, що виробник, все-таки рекомендує залишати шампунь на 3–5 хвилин для впливу тих самих рослинних екстрактів, варто розуміти, що в даному випадку заради одного ефекту (ще й сумнівного), ви жертвуєте іншим.

По-друге, якби дійсно цей цибульний екстракт був ефективним при облисінні, то, швидше за все, у нас би давно не було ні лисих чоловіків, ні з рідким волоссям жінок, притому, що цибулі у нас достатньо. Хоча не виключено, що якусь користь він все-таки приносить.

І останнє, шампунь — це миючий засіб для волосся і голови. Але ніяк не ліки, навіть якщо в нього їх додати. Тому, обираючи шампунь, керуйтеся тільки типом свого волосся — від цього залежатиме основна миюча складова. А для лікування волосся необхідно підбирати спеціальні для цього ліки та інші засоби. Адже кожному з нас зрозуміло, що одним лише миттям голови від облисіння не врятуватися, що б не обіцяли виробники.

Поделитесь полезной информацией:

 

Ціна товару це, мабуть, перше, що хвилює споживача. Але з чого вона складається, і чи завжди виправдана висока ціна на той чи інший шампунь або кондиціонер? Чи можна за невисоку ціну придбати якісний товар? Чи варто переплачувати за...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика