Невидимий сухий шампунь з Англії

сухий шампуньPERCY & REED відома як досить молода марка, яка вийшла на вітчизняний ринок рік тому, але вже почала користуватися помітною популярністю у російських споживачів. Натхненники марки - два відомих стиліста і перукаря Персіваль і Рід


У вересні поточного року цей дует знову вразив світ іноваційних продуктом - Invisible Dry Shampoo - сухий шампунь не залишає слідів на темному волоссі.


При створенні шампуню спеціально враховувалися інтереси брюнеток і дівчат з рудим волоссям, хоча, як стверджують творці новинки, він підходить буквально всім. Адже насправді більшість сухих шампунів, на відміну, наприклад, від шампунів твердих, можуть залишати білясті сліди на волоссі темних відтінків, блондинки в цьому випадку нічого не втрачають.


Завдяки унікальному складу новинка без проблем видаляє надлишок себума, в результаті здається, що волосся начебто помили водою зі звичайним шампунем.


Даний шампунь зручний у використанні: потрібно всього лише ретельно збовтати балончик і розпорошити на прикореневу зону. При цьому важливо щоб сопло розпилювача було не ближче 20 сантиметрів від голови. Ось власне і все. Шампунь вже можна придбати в Європі та Росії.

Поділіться корисною інформацією:

 

 

 

Все, так чи інакше, розчісують волосся. Хтось гребенем хтось масажною щіткою, а хтось і просто власної п'ятірнею. І до певного моменту багато хто вважає цю процедуру косметичної. Найчастіше так вважають чоловіки. Таке ставлення стає...

Коментарі

Post new comment

Нотатка

Пожалуйста, не оставляйте внешних ссылок, такие комментарии блокируются автоматически. Все комментарии на этом сайте публикуются только после просмотра модератором.

Сразу после публикации, Вы можете получить уведомление на ваш электронный ящик. Если Вы хотите получить уведомление, поставьте галочку под формой комментариев.

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Яндекс.Метрика